DinotecNET+ Watercom

filtr-dino

Pool- a Spa-Management kompaktní systém

Watercom dinotec NET+ ready obnáší, hotovou a vyladěnou úpravy vody určenou pro bazény nebo whirpool. Přesto je možnost, systém díky dodatečné individuální volbě na vaše zvláštní požadavky upravit. Watercom dinotec NET+ ready je vybaven barevným 5,7" Touchscreen displejem.
Logická menu struktura umožňuje jednoduchou obsluhu. Všechny procesy a parametry jsou názorně zobrazeny na displeji. Následuje přesně regulované dávkování dávkovacím čerpadlem s krokovým motorem.

 

Watercom dinotecNET+ ready s filtračním zařízením SENATOR S splňuje všechny požadavky moderní bazénové úpravy vody. Pro plavecký bazén do obsahu 65 m3.

 

Vybavení:

• Filtr SENATOR S 610 mm
• Čerpadlo filtru Spec k BADU 90 /13, volitelné 230 V nebo 400 V
• Automat zpětného proplachu BESGO DN 40 / d 50 mm (tyčový ventil) .
• dinotecNET+ ready, podle volby s TouchPanel na Watercom zařízení nebo jako externí TouchPanel v hale bazénu
• Měřený úsek se sadou sond a velkým jemným filtrem
• Dávkovací stanice pro desinfekci, korekci pH a vločkování
• MotorControl MC 40 pro 230 V / 400 V (nastavení podle filtračního čerpadla)
• Watercom montážní jednotka
• Řízení přepadové nádrže LevelControl 2
• Přenos dat na pevnou linku.
• Přenos dat na mobilní telefon a hlášení alarmu přes SMS. ;í volby na dotaz
• zařízení sestaveno ve výrobě a překontrolováno
• Máte volbu desinfekce pomocí chloru nebo poolcare bezchlorová
 

Série filtru ProFiI S

profi-s

dínotec filtrační zařízení ProFíl S s filtrem z vysoce jakostního, skelným vláknem zesíleného polyesteru s plnící/ pracovním otvorem DN 290, víko d = 413 mm, včetně automatického a ručního odvzdušnění filtru, tlakový manometr, vnitřní propojení trubek, s 6-cestnýmcentrálním-ventile (ruční)samonasávací čerpadlo s předfiltrem.

Série filtru Comfort

confort

dinotec filtrační zařízení Comfort s filtrem z vysoce kvalitního ,skelným vláknem zesíleného polyesteru, včetně automatického a ručního odvzdušnění, tlakový manometr, vnitřní propojení z nekorodující umělé hmoty, s filtrační hvězdou, 6-cestným-centrálním -ventilem (ruční), samonasávací čerpadlo s předfiltrem.

Série filtru Comfort - tryskové dno

confort-2

dinotec filtrační zařízení Comfort s tryskovým dnem. Filtr z vysoce kvalitního ,skelným vláknem zesíleného polyesteru, včetně ručního odvzdušnění filtru, vnitřní propojení z umělé hmoty, s tryskovým dnem.

Filtrační série Senator S

senator-s

dinotec filtrační zařízení Senator S s filtrem z vysoce kvalitního ,skelným vláknem zesíleného polyesteru s plnícím a pracovním otvorem,včetně automatického a ručního odvzdušněni, tlakový manometr, vnitřní propojení z umělé hmoty, s filtrační hvězdou, 6-cestným-centrálním-ventilem (ručním), samonasávací čerpadlo s předfiltrem.

Série filtru de Luxe

deluxe

dinotec filtrační zařízení de Luxe s filtrem z vysoce kvalitního ,skelným vláknem zesíleného polyesteru s plnícím a pracovním otvorem,včetně automatického a ručního odvzdušnění, tlakový manometr, výpustí filtru, vnitřní propojení z numělé hmoty, s filtrační hvězdou, 6-cestným-centrálním ventilem(ručním),samonasávací čerpadlo s předfiltrem.
Cylindrický plášť je vybaven speciálním-průzorem (DBGM pend.).
 

Série filtru Public s tryskovým dnem

public

Filtr z vysoce jakostního, skelným vláknem zesíleného polyesteru, moderní způsob laminování, s tryskovým dnem, plnícím a čisticím otvorem, vnitřním propojením z umělé hmoty s násypným trychtýřem, vypuštěním a ručním odvzdušněním. 6-cestný-centrální-ventíl (ruční) velikosti filtrů 610,765,910,1080, 1250, čelní řídící jednotka (propojovací panel) s 5 mezi klapkami (ruční)při velikosti filtrů 1450 a 1850 mm, rovněž se samo nasávacím filtračním čerpadlem s velkým předfiltrem.


Hrachovec Vítězslav
Vrané nad Vltavou

hrachovec.v@seznam.cz
Tel :724 291 537

 

 

 

Bazénová technologie
www.vagnerpool.com