Combitrol Slimatic

ventil

Multifunkční řízení a zpětného proplachu Combitrol Slimatic 230.
Kompaktní řízení filtrace a automatický zpětný proplach přímo namontovaný na 6 cestném centrálním ventilu filtračního zařízení.Vhodný též k doplnění stávajícího zařízení.Servopohon s integrovaným řízením filtrace a zpětného proplachu se zcela jednoduše namontuje místo páky ruční ovládání 6 cestného centrálního ventilu.

Vyhotovení:

Velký světelný displej s alphanumerickým ukazatelem. Provoz filtrace ručně/automat, časový filtrační program, řízení topení, ukazatel teploty, časové naprogramování zpětného proplachu. Ukazatel provozních hodin filtrace a topení. Doběh filtračního čerpadla, poplachové hlášení, připojené kontroly průtoku a připojení dálkové techniky.

Combitrol BACKWASH

beckwas

Combitrol BACKWASH s řízením zpětného proplachu IMPULS

Multifunkční řízení filtrace, hladiny a zpětného proplachu combitrol BACKWASH.

Multifunkční řízení filtru, hladiny a zpětného proplachu k přímé montáži na 6 cestný centrální ventil. Pohonná jednotka se světelným displejem se jednoduše vymění za ruční páku na 6 cestném centrálním ventilu.

Vybavení:

Velký světelný displej a alphanumerickým ukazatelem. Provoz filtrace ručně/automat, časový filtrační program, řízení topení, ukazatel teploty, časové naprogramování zpětného proplachu. Ukazatel provozních hodin, filtrace a topení. Doběh filtračního čerpadla, poplachové hlášení, připojené kontroly průtoku a připojení dávkovací techniky.

Combitrol index

combitrol-index

Multifunkční řízení filtru Combitrol index s LED displejem a moderní mikroprocesorovou technikou ve skříňce k montáži na stěnu,ochrana IP 65
Základní data:
Filtrační řízení ve skříňce k montáži na stěnu.
Rozměry 120 x 120 x 90 mm
Napájení 230V/50Hz
Vybaven možností ovládáni filtrace ručně/auto. Časový program filtrace,řízení topení a ukazatel teploty bazénové vody, také možnost udání servisních dat ukazující počet provozních hodin filtru a topení.
 

Combitrol BASIC

combitrol-basic

Multifunkční řízení filtrace Combitrol BASIC s velkým světelným displejem a nejmodernější mikroprocesorovou technologií a osvědčeným softwarem.
Vybavení:
Provoz filtru ručně/auto. Časový program filtru, řízení vytápění, ukazatel teploty, indikátor intervalu zpětného proplachu filtrace, celkový počet provozních hodin, čerpadla a topení, běhu čerpadla včetně alarmu, připojení pro regulaci
Provedení 230 V
Provedení 400 V navíc s elektronickým vyrovnáváním čerpadla
 

Combitrol LEVEL

combitrol-level

Multifunkční řízení filtrace a hladiny.
Combitrol LEVEL – vybaven jako Combitrol BASIC ale navíc vybaven integrovaným řízením přepadové nádrže pomocí ultra spínacích senzorů těmito funkcemi:
Kontrola hladiny, ZAP-VYP, magnetický ventil, ochrana proti běhu na prázdno,hlídání překročení hladiny.
Provedení 230V
Provedení 400V ale navíc s elektronickým vyrovnáním napětí hldiny.
 

Combitrol index SOLAR

combitrol-index-solar

Multifunkční řízení index SOLAR s LCD – věterným displejem v nejmodernější mikroprocesorové technice zabudované do skřínky na stěnu.
Ochrana IP 65, řízení filtrace, ručně/automaticky, časové spínání filtrace, solárním řízením filtrace.
 

Combitrol Basic SOLAR

combitrol-basic-solar

Combitrol Basic SOLAR multifunkční řízení filtrace Basic SOLAR s velkým světelným displejem v nejmodernější mikroprocesorové technice. Vybaven: řízením filtrace ručně/automaticky, časem filtrace, solárním řízením topení a ukazatelem teploty, servisním ukazatelem pro provozní hodiny filtrace solárního panelu. S filtračním čerpadlem vč.hlášení poruch, kontrola průtoku a připojení dávkovací techniky. Vč. teplotního čidla SONNE s 10 m kabelem. Jedno samostatné čerpadlo SOLAR může být přímo řízené. Filtrační solární řízení zabudované do skříňky na stěnu, ochrana IP65.
Rozměry: 240 x 160 x 90 mm
Napájení: 230 V, 50 Hz
 

Kulový ventily

le

Kulový ventil elektricky přestavitelný, 230V pro solární řízení.
2 – cestný kulový ventil d – 50mm
2 – cestný kulový ventil d – 63mm
Vhodný pro combitrol index SOLAR a Basic SOLAR.

3 - cestný kulový ventil d – 50mm
3 - cestný kulový ventil d – 63mm
Vhodný pro Basic SOLAR.
 


Hrachovec Vítězslav
Vrané nad Vltavou

hrachovec.v@seznam.cz
Tel :724 291 537

 

 

 

Bazénová technologie
www.vagnerpool.com